На період дії воєнного стану в Україні всі послуги надають українськи майстри

Салон тайського масажу Elephant

Спа салон тайського масажу «Елефант» - це свого роду притулок гармонії, острівець спокою і двері в світ релаксації, де кожен житель мегаполісу може сховатися від шаленого ритму сучасного життя, забути про зустрічі, важливі справи, проблеми, турботи і присвятити кілька годин часу собі і свого тіла. Інтер'єр, музика, аромати і професійні майстри-масажисти створять унікальну атмосферу, перетворюючи кожне відвідування спа салону в маленьку подорож в Тайланд.


ПОСЛУГИ

Ми пропонуємо широкий спектр послуг та процедур, призначених для усунення наслідків постійних стресів і навантаження нервової системи (антистресовий масаж), а також допомагаємо вам забути про втому, болях у м'язах і суглобах (традиційний тайський масаж). Майстри, які працюють у нас - це дипломовані фахівці тайського масажу, з величезним досвідом роботи, які, крім фізичного впливу, буквально заряджають гарним настроєм своїх клієнтів.


Також, в нашому салоні тайського масажу є процедури, які крім корисного впливу на організм, приємні самі по собі за рахунок, наприклад, ароматів масажних масел (аромамассаж) або трав'яних мішечків (тайський масаж трав'яними мішечками).


Подивитися список послуг і ціни на всі види тайського масажу можна тут. Також, не забудьте прочитати рекомендації для клієнтів перед відвідуванням масажного салону.


НЕЗАБУТНІ ВІДЧУТТЯ

Після будь-якого тайського масажу, ви будете відчувати неймовірну легкість в кожному сантиметрі вашого тіла, м'язи будуть «співати» і з легкістю скорочуватися при будь-якому русі, ви будете переповнені енергією і випромінювати чудовий настрій. Подальші стресові ситуації не будуть в мить виводити вас із себе, а в слідстві цілющого дії процедур, ви будете ясно мислити, багато рішень відкриються для вас, а проблеми, які мучать по кілька днів або тижнів, раптом здадуться не такими вже нерозв'язними і складними, і рішення спливе у вашій свідомості, нібито воно там було завжди.


Ми впевнені, що спробувавши хоча б раз одну з процедур, вам обов'язково захочеться повторити її і не один раз. Крім того, вас зацікавлять інші види тайського масажу, пропоновані в нашому спа салоні.


ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

Випробувавши на собі цілющу і оновлююче вплив будь-якої з наших процедур, ви, звичайно ж, захочете поділитися своїми враженнями з близькими вам людьми або друзями. Також, якщо вам хочеться зробити оригінальний і, що найголовніше, корисний і приємний подарунок - купіть подарунковий сертифікат на будь-який з пропонованих в нашому спа-салоні видів масажу.


Ми впевнені в професіоналізмі наших майстрів і в якості послуг, що надаються, тому сміливо заявляємо, що такий презент обов'язково сподобається і запам'ятається.


ТАЙСЬКА МАСАЖ НА ДОМУ

Для максимальної зручності та економії часу салон «Елефант» надає вам можливість скористатися послугою «Тайський масаж на дому». Ми з радістю приїдемо до вас додому зі спеціальним татамі для масажу та виконаємо обраний масаж так само якісно і професійно. Варто тільки зателефонувати і повідомити адресу, кількість майстрів, назва і тривалість масажу, як протягом години ми вже у вас. Послугу можна замовити для всієї родини або для своїх гостей, що приємно урізноманітнить проведення часу.


Оплата виїзних масажів проводиться за подвійним тарифом, акції і знижки не поширюються.


ЗАМОВТЕ МАСАЖ АБО СЕРТИФІКАТ ОНЛАЙН

Салон тайського масажу «Elephant» надає вам можливість замовити і оплатити будь-яку процедуру або подарунковий сертифікат онлайн. Ознайомтеся з усіма видами тайського масажу або сертифікатами, виберете зацікавив вас і натисніть «Замовити» - як бачите, все банально просто і зручно. Далі просто дотримуйтесь інструкцій, і ви станете ще на крок ближче до фізичного відновлення.