временно закрыты

Подарункові Сертифікати

Параметри
Ціна  500 - 5400 грн
Тип

Сертифікат на Ідеальне побачення у СПА

Сертифікат на Ідеальне побачення в СПА кращий подарунок для закоханих. Салон Elephant Spa організує незабутнє побачення. Ми створимо атмосферу романтики і чуттєвості.Програма включає:- романтичне оформлення спа кімнати- букет квітів- на вибір будь-який масаж тривалістю 1,5 години

5,000 грн

Сертифікат на Программу "День СПА"

Для тих, хто хоче повністю зануриться в атмосферу гармонії та релаксації, ми підготували комплекс найбільш популярних процедур, який допоможе відпочити кожній клітинці вашого тіла.Програма включає:Процедури в хаммамі 1 годину:- пропарювання- скрабірованіе або пілінг рукавицею кесе для тіла- пінний масажПроцедури в спа кімнаті:- тайський масаж спини антистрес 1 годину- тайський масаж рук 30 хвилин- тайський масаж ніг 30 хвилин- розслабляючий масаж 1,5 години (масаж з маслом, аромамассаж, стоун терапія, масаж "Дотик тане свічки")- тайський масаж голови і обличчя 30 хвилин

5,000 грн

Сертифікат на сеанс Тайського стретчинг масажу

Тайський стретчинг масаж - один з найвищих рівнів тайського масажу. В процесі масажу використовується спеціальний комплекс послідовних розтягувань та скруток. Позиції в яких знаходиться ваше тіло під час масажу аналогічні асанам з йоги.Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

800 грн

Сертифікат на Спа релакс для двох

Сертифікат на Спа релакс для двох стане чудовим подарунком. Порадуйте своїх рідних, друзів, подарувавши їм романтичне побачення в спа. Такий подарунок буде корисний для душі і для тіла, дозволить розслабитися, поринути в романтичну атмосферу, наповнить тіло енергією і гарним настроєм.У програму включені:- романтичне оформлення кімнати- 1,5 години аромамасажу

3,000 грн

Сертифікат на тайський масаж для двох

Сертифікат на тайський масаж для двох прекрасний і не звичайний подарунок. Ідеальний подарунок на річницю весілля, День народження, День закоханих і відмінний спосіб здивувати свою другу половинку.До програми входить:- романтичне оформлення кімнати- тайський традиційний масаж 1 година- тайський масаж ніг 30 хвилин

3,000 грн

Сертифікат на масаж «Дотик танучої свічки»

Масаж ароматичною свічкою – це дуже приємна вишукана процедура, спрямована на живлення і зволоження шкіри. Процедура є особливою як для душі, так і для тіла. Максимальний ефект і комфорт досягається за рахунок того, що тепле масло весь час наноситься на тіло.

1,400 грн

Сертифікат на «Стопа Будди»

«Стопа Будди» - масаж виконується ногами по всьому тілу, розминаючими рухами стоп. Процедура несе оздоровчий і цілющий характер. Має відмінний антистресовий ефект, результатом є зняття м'язового і нервового напруження, звільнення від блоків і затискачів, поліпшення загального кровообігу і лимфтока. Ефект вивільнення енергетичного каналу досягається за рахунок посилення його сили, що лежить в основі імунних процесів саморегуляції організму людини. Тіло очищено і наповнене новою енергією, ви відчу..

950 грн

Сертифікат на Cкрабування

Перші процедури очищення шкіри в історії виникли ще в стародавньому Єгипті. Вищі верстви суспільства застосовували для очищення шкіри пемзу і алебастр. З тих пір багато властивостей мінералів і рослин застосовувалися для очищення шкіри. На поверхні епітелію шкіри постійно відшаровуються ороговілі відмирають клітини, тому існує необхідність очищення шкіри, як мінімум раз на тиждень, з віком актуальність процедури срабірованія зростає. У процедурі очищення шкіри використовується крем-пілінг, до складу якого входить масло паростків пшениці, вітамін е, екстракт ламінарії, зволожуючий водоростевий комплекс і ексфолиирует частинки. Крем-пілінг м'яко очищає шкіру, сприяє регенерації шкіри, живить і зволожує її, стимулюючи кровообіг.

800 грн

Подарунковий сертифікат на 1000 гривень

Якщо вам хочеться зробити оригінальний і, що найголовніше, корисний і приємний подарунок - купіть подарунковий сертифікат на будь-який з пропонованих в нашому спа-салоні видів масажу.Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

1,000 грн

Подарунковий сертифікат на 1500 гривень

Якщо вам хочеться зробити оригінальний і, що найголовніше, корисний і приємний подарунок - купіть подарунковий сертифікат на будь-який з пропонованих в нашому спа-салоні видів масажу.Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

1,500 грн

Подарунковий сертифікат на 3000 гривень

Якщо вам хочеться зробити оригінальний і, що найголовніше, корисний і приємний подарунок - купіть подарунковий сертифікат на будь-який з пропонованих в нашому спа-салоні видів масажу.Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

3,000 грн

Сертифікат на сеанс Detox програма «Фіто коктейль»

- Пропарювання в хаммамі (20 хв.)- Скраб шавлія (20 хв.)- Обгортання глиною (30 хв.)- Пінний масаж (20 хв.)- пахоп обличчя і тіла (1,5 години)Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

3,000 грн

Сертифікат на сеанс Detox програма «Ягоди годжі»

- Пропарювання в хаммамі (20 хв.)- Скраб «Ягоди годжі» (20 хв.)- Обгортання «Ягоди годжі» (30 хв.)- Пінний масаж з гелем «Ягоди годжі» (20 хв.)- Масаж голови і обличчя (30 хв.)- Слім масаж (1 година)Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

3,000 грн

Сертифікат на сеанс SPA-догляд «Тайська Легенда»

Унікальна послуга, набір спа процедур і масажу, що надається нашим салономУмови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

1,900 грн

Сертифікат на сеанс Антистресовий масаж

Антистресовий масаж (він же тайський масаж спини) ефективне розслабляє напружені ділянки тіла в області плечей і хребта.Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

800 грн

Сертифікат на сеанс Винне омолодження

Спа процедура для омолодження шкіри і схуднення.Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

2,500 грн

Сертифікат на сеанс Дитячий Тайський масаж

Тайський масаж для дітей вимагає особливого підходу і професіоналізму майстрівУмови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

500 грн

Сертифікат на сеанс Золоте обгортання

Спа процедура для омолодження шкіри і схуднення.Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

2,500 грн

Сертифікат на сеанс Ойл Масаж

Гармонізація та лікування тіла за допомогою натуральних олій. М'які, плавні, ковзаючі рухи, що охоплюють все тіло від кінчиків пальців до маківки - це ойл масажУмови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

1,100 грн

Сертифікат на сеанс Слим масаж

Антицеллюлітний масаж - популярна та ефективна техніка корекції фігури. Проводячи тайський слім-масаж, майстер може активно працювати з тими зонами, які в вашому випадку є найбільш значущими. Корекція фігури досягається шляхом енергійних хлопків, старанних розминань, розтирань. Під руками досвідченого масажиста зайвий прошарок жиру буквально тане, від сеансу до сеансу стаючи все менше і повністю зникаючи після проходження повного курсу.Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання та повернення не підлягає.

700 грн

Сертифікат на сеанс Спа програма «Квіти островів»

- Пропарювання в хаммамі (20 хв.)- Скраб «Квітка лимона» (20 хв.)- Пінний масаж (20 хв.)- Масаж «Дотик тане свічки» (1,5 години)Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

2,500 грн

Сертифікат на сеанс Спа програма «Кокосовий нуаж»

- Пропарювання в хаммамі (20 хв.)- Кокосовий скраб (20 хв.)- Пінний масаж (20 хв.)- Аромамасаж з маслом кокоса (1,5 години)Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

2,500 грн

Сертифікат на сеанс Спа процедура «Шоколадне насолоду»

- Пропарювання в хаммамі (20 хв.)- Скраб шоколадний (20 хв.)- Шоколадне обгортання (30 хв.)- Шоколадний аромамассаж (1,5 години)Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

2,500 грн

Сертифікат на сеанс Стоун терапії

Масаж гарячими каменями, викладаємо на певні зони тіла володіє вражаючими властивостями: гармонізує і розслабляє нервову систему, знімає м'язовий біль і втому.Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

1,300 грн

Сертифікат на сеанс Тайський масаж голови і обличчя

Збільшити тонус шкіри, звільнити і підтягнути мускулатуру особи, поліпшити кровообіг і загальний стан організму, підняти настрій і поліпшити самопочуття - це тайський масаж обличчя і головиУмови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

600 грн

Сертифікат на сеанс Тайський масаж стоп або фут масаж

Найприємніша і розслаблююча процедура, що володіє чималим корисним ефектом на організм. Відмінно знімає втому і набряклість ніг, нормалізує артеріальний тиск, позбавляє від головних болів і безсоння.Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

650 грн

Сертифікат на сеанс Тайський масаж трав'яними мішечками

Масаж трав'яними мішечками - це м'яка процедура, що несе в собі відмінний оздоровчий ефект. Допомагає при болях в суглобах і м'язах, а також при простудних захворюваннях.Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

1,500 грн

Сертифікат на сеанс Традиційний тайський масаж в 4 руки

Йога масаж або тайський масаж в 4 руки має вражаючий ефект. Помножте все корисні ефекти і відчуття від тайського масажу на 2Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

1,400 грн

Сертифікат на сеанс Традиційного Тайського Масажу

Уявіть відчуття неймовірної легкості і розслаблення, але в той же час насиченість тіла енергією і новими силами - це цілющі властивості тайського масажуУмови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

950 грн

Сертифікат на сеанс Турецький Хаммам

- Пропарювання- Пілінг кесе- Пінний масажУмови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

1,800 грн

Сертифікат на процедуру Spa догляд «Білий Шоколад»

Шоколадное обгортання – дуже приємна, ефективна і ароматная спа-процедура. На шкіру наноситься маска з шоколаду у поєднанні з кокосовим та ефірним маслам пачул та ілан-іланг, які ефективно харчують і зволожують вашу шкіру (підходить для чутливої шкіри). Ефірні масла повертають сили та піднімають тонус організму, шкіра після процедури стає еластичною і гладкою, і зберігає косметичний ефект надовго. Процедура добре розслабляє і сприяє зніженню стресу.

2,000 грн

Сертифікат на Aнтистресовий масаж у 4 руки

Ефективне розслаблення напружених ділянок тіла в області плечей і хребта, шляхом впливу на них техніками тайського антистресової масажу - те, що потрібно для відпочинку після тривалого нервового напруження, очищення від впливу регулярних стресових ситуацій. Процедура зміцнить імунітет, нормалізує артеріальний тиск і, врешті-решт, допоможе нормально і спокійно виспатися.

1,200 грн

Сертифікат на Тайський масаж стоп у 4 руки (фут масаж)

Одна з найприємніших і розслаблюючих процедур, що володіє при цьому чималим корисним ефектом. Знімає втому ніг і набряклість, нормалізує артеріальний тиск, позбавляє від головних болів і безсоння. Фут масаж можна використовувати для всіх, так як практично не має протипоказань. Так поспішіть ж випробувати ці незабутні відчуття!

1,100 грн

Сертифікат на Аромамасаж у 4 руки

Застосування в процесі масажу аромамасел підсилює його ефект, знімаючи втому, поганий настрій, борючись з відсутністю сну і стресами. Ароматерапія дуже благотворно впливає на організм людини, дозволяє, як розслабитися, так і навпаки - активізувати ментальні і фізичні процеси в організмі.

1,800 грн

Сертифікат на Стоун терапія у 4 руки

Процедура масажу з використанням гарячих каменів, що викладаються на певні зони тіла, для гармонізації та релаксації нервової системи, зняття м'язового болю і втоми, а також лікування різних захворювань.

1,900 грн

Сертифікат на сеанс Ойл Масаж у 4 руки

Ойл масаж помножений на 2. Удвічі більше розслаблення і вдвічі краще опрацьовуються при масажі

1,600 грн

Сертифікат на сеанс Аромамасажу

Ароматерапія дозволяє розслабитися і активізувати ментальні і фізичні процеси в організмі.

1,300 грн

Сертифікат на сеанс Тайський масаж трав'яними мішечками у 4 руки

Помножте відчуття процесу тайського масажу трав'яними мішечками і ефекти пахоп на 2 і ви отримаєте масаж трав'яними мішечками в 4 руки.Умови використання: Сертифікат діє протягом 6 місяців з моменту придбання і поверненню не підлягає.

2,000 грн

Подарункові Сертифікати