Нашi майстри

 • Міс ПАТ- Топ майстер

  Міс ПАТ- Топ майстер


  Досвід роботи – 2 роки в Таїланді. Крім своїх професійних навичок, Пат вкладає частинку душі під час сеансу масажу. Майстер націлена на результат максимального комфорту для Вас. Пат знає як позбавити вас від болів в спині і зробити масаж корисним для Вашого тіла. Чи врахує Ваші переваги, допоможе розслабитися і зарядитися енергією.
 • Місс Гіфт

  Місс Гіфт


  Багатогранний і амбіціозний майстер, працювала в Кореї, Гонконгу та в інших країнах. Вона завжди прислухається до ваших побажань, зробить сеанс масажу незабутньою процедурою для вашого тіла. Завдяки своїм вмінням Гіфт допоможе зняти втому, позбутися від напруги і розслабитися. Так само майстер подбає про те, щоб ваше тіло відновилося і відчуло приплив сил і енергії. Майстер з перших секунд приваблює своєю посмішкою і неймовірно позитивною енергією.
 • Міс Пенні

  Міс Пенні


  Сильні руки цього майстра в поєднанні зі знаннями покажуть ідеальний результат після першого масажу, і подарують Вашому тілу легкість і заряд енергії. Вона точно відчуває потребу кожного клієнта. Завдяки цьому майстру Ваш організм повернеться в стан рівноваги і гармонії.
 • Міс ПОН

  Міс ПОН


  Пон – це майстер, який вчиться і вдосконалюється, вивчаючи різні техніки виконання масажу вже багато років. Пон так само бездоганно освоїла курс виконання тайських спа-програм. На її думку тільки відправившись на спа-програму можна по-справжньому відпочити душею і тілом, розслабитися і омолодити шкіру. Опинившись на сеансі масажу у цього майстра, Ви відчуєте неймовірний приплив сил і заряд енергії на весь день!
 • Міс ФОН

  Міс ФОН


  Досвід роботи - 1 рік В Таїланді. Масаж у майстри Фон - це терапія для вашого тіла. Під час процедури майстер уважно опрацьовує кожну зону. Фун має досить сильні руки, що дозволить повною мірою відчути всі переваги тайського масажу. Якщо ви побуваєте у майстри на розслаблюючих видах масажу - вона огорне ваше тіло турботою і любов'ю.
 • Міс ЯО – топ майстер

  Міс ЯО – топ майстер


  Яо дуже доброзичлива і позитивна майстер в нашому салоні. У неї досить сильні руки і вона завжди викладається і віддається роботі на всі 100%. Якщо Ви хочете, щоб якоїсь частини тіла приділили більше уваги, скажіть про це нам і насолоджуйтеся масажем. Яо чудово володіє всіма видами масажу, а також заряджає кожного гостя і кожного співробітника нашого салону своєї позитивною енергією.
 • Місс Натті

  Місс Натті


  Натті володіє багатьма техніками тайського масажу. Має досвід роботи в Таїланді, Кореї та Ефіопії. Вона тонко відчуває потребу кожного клієнта. Має особливий талант знаходити проблемні місця на тілі людини і допомагає впоратися з проблемами, щоб Ви відчули легкість в тілі, приплив сил і енергії.
 • Місс ЕН

  Місс ЕН


  Ен має хороший досвід роботи. Вона допоможе зняти втому з Вашого тіла. Ви забудете про метушню міста під час її масажу, а після вийдете з відчуттям оновлення життєвих сил.
 • Міс НОК

  Міс НОК


  Нок може зробити масаж силінішим або розслаблюючим, в залежності від вашого настрою. Її сильні руки і душа з доброю енергетикою, допоможуть вашому тілу розслабитися, позбавлять тіло від втоми, і ви відчуєте прилив життєвих сил.
 • Місс Манао

  Місс Манао


  Манао – має багаторічний досвід роботи. Крім успішної практики в Таїланді, вона ще працювала в Кореї. Манао ретельно опрацьовує кожну клітинку організму, використовуючи, в першу чергу, свої чутливі пальці рук. Потрапивши до цього майстра, ви зможете відчути і зрозуміти всі свої проблемні зони, на які і буде зроблений акцент при кожному сеансі.
 • Місс Джой

  Місс Джой


  Позитивна енергетика, і природна делікатність цього майстраробить будь-який сеанс масажу або СПА-програми по-справжньому повним перезавантаженням. Її техніка виконаннятайських спа допомагають розслабитися, зняти напругу і прийти в рівновагу. В руках цього майстра ви отримаєте гармонію і позбудетесь від хронічної втоми. Після кожного її сеансу Ви будете відчувати не тільки розслабляючий ефект, а й приплив сил.
 • Місс Джеккі

  Місс Джеккі


  Майстер з великим практичним досвідом роботи по всім технікамтайського масажу і СПА. Володіє неймовірною енергетикою і інтуїтивним відчуттям потреб кожного гостя. Своїми м'якимирухами допоможе знайти гармонію між вами і вашим тілом, а також позбавить від всіх м'язових болів, що виникли через неправильний спосіб життя. Її бездоганна техніка, помножені на досвід, змусить вас забути про мегаполіс, проблеми і допоможезануритися в релаксацію.