На період дії воєнного стану в Україні всі послуги надають українськи майстри

Нашi майстри

 • Міс Яо – топ майстер - тимчасово виїхала до Таїланду

  Міс Яо – топ майстер - тимчасово виїхала до Таїланду


  Яо дуже доброзичлива і позитивна майстер в нашому салоні. У неї досить сильні руки і вона завжди викладається і віддається роботі на всі 100%. Якщо Ви хочете, щоб якоїсь частини тіла приділили більше уваги, скажіть про це нам і насолоджуйтеся масажем. Яо чудово володіє всіма видами масажу, а також заряджає кожного гостя і кожного співробітника нашого салону своєї позитивною енергією.
 • Місс Яніка - тимчасово виїхала до Таїланду

  Місс Яніка - тимчасово виїхала до Таїланду


  Протягом кількох років, підкорює серця любителів тайського масажу. Її захопленість справою, тактовність та індивідуальний підхід творять чудеса. Яніка вважає, що дуже важливо дотримуватись рівноваги у відновленні гармонії духу і тіла людини - у цьому випадку результат від масажу максимальний.
 • Місс Юі - тимчасово виїхала до Таїланду

  Місс Юі - тимчасово виїхала до Таїланду


  Цей майстер надає значення дрібницям і дуже старанно працює з ними. Від цього майстра приховати особливості свого здоров'я неможливо, вона знайде та змінить фізичний стан Вашого тіла. Вона ретельно опрацьовує кожну клітинку організму, використовуючи насамперед свої чутливі пальці рук вкладаючи все своє вміння та набуті навички за довгі роки роботи.
 • Місс Ен - тимчасово виїхала до Таїланду

  Місс Ен - тимчасово виїхала до Таїланду


  Ен має хороший досвід роботи. Вона допоможе зняти втому з Вашого тіла. Ви забудете про метушню міста під час її масажу, а після вийдете з відчуттям оновлення життєвих сил.
 • Міс Фон - тимчасово виїхала до Таїланду

  Міс Фон - тимчасово виїхала до Таїланду


  Досвід роботи - 1 рік В Таїланді. Масаж у майстри Фон - це терапія для вашого тіла. Під час процедури майстер уважно опрацьовує кожну зону. Фун має досить сильні руки, що дозволить повною мірою відчути всі переваги тайського масажу. Якщо ви побуваєте у майстри на розслаблюючих видах масажу - вона огорне ваше тіло турботою і любов'ю.
 • Міс Пон - тимчасово виїхала до Таїланду

  Міс Пон - тимчасово виїхала до Таїланду


  Пон – це майстер, який вчиться і вдосконалюється, вивчаючи різні техніки виконання масажу вже багато років. Пон так само бездоганно освоїла курс виконання тайських спа-програм. На її думку тільки відправившись на спа-програму можна по-справжньому відпочити душею і тілом, розслабитися і омолодити шкіру. Опинившись на сеансі масажу у цього майстра, Ви відчуєте неймовірний приплив сил і заряд енергії на весь день!
 • Міс Пенні - тимчасово виїхала до Таїланду

  Міс Пенні - тимчасово виїхала до Таїланду


  Сильні руки цього майстра в поєднанні зі знаннями покажуть ідеальний результат після першого масажу, і подарують Вашому тілу легкість і заряд енергії. Вона точно відчуває потребу кожного клієнта. Завдяки цьому майстру Ваш організм повернеться в стан рівноваги і гармонії.
 • Міс Пат - Топ майстер - тимчасово виїхала до Таїланду

  Міс Пат - Топ майстер - тимчасово виїхала до Таїланду


  Досвід роботи – 2 роки в Таїланді. Крім своїх професійних навичок, Пат вкладає частинку душі під час сеансу масажу. Майстер націлена на результат максимального комфорту для Вас. Пат знає як позбавити вас від болів в спині і зробити масаж корисним для Вашого тіла. Чи врахує Ваші переваги, допоможе розслабитися і зарядитися енергією.
 • Міс Нок - тимчасово виїхала до Таїланду

  Міс Нок - тимчасово виїхала до Таїланду


  Нок може зробити масаж силінішим або розслаблюючим, в залежності від вашого настрою. Її сильні руки і душа з доброю енергетикою, допоможуть вашому тілу розслабитися, позбавлять тіло від втоми, і ви відчуєте прилив життєвих сил.
 • Місс Натті - тимчасово виїхала до Таїланду

  Місс Натті - тимчасово виїхала до Таїланду


  Натті володіє багатьма техніками тайського масажу. Має досвід роботи в Таїланді, Кореї та Ефіопії. Вона тонко відчуває потребу кожного клієнта. Має особливий талант знаходити проблемні місця на тілі людини і допомагає впоратися з проблемами, щоб Ви відчули легкість в тілі, приплив сил і енергії.
 • Місс Манао - тимчасово виїхала до Таїланду

  Місс Манао - тимчасово виїхала до Таїланду


  Манао – має багаторічний досвід роботи. Крім успішної практики в Таїланді, вона ще працювала в Кореї. Манао ретельно опрацьовує кожну клітинку організму, використовуючи, в першу чергу, свої чутливі пальці рук. Потрапивши до цього майстра, ви зможете відчути і зрозуміти всі свої проблемні зони, на які і буде зроблений акцент при кожному сеансі.
 • Місс Джой - тимчасово виїхала до Таїланду

  Місс Джой - тимчасово виїхала до Таїланду


  Позитивна енергетика, і природна делікатність цього майстраробить будь-який сеанс масажу або СПА-програми по-справжньому повним перезавантаженням. Її техніка виконаннятайських спа допомагають розслабитися, зняти напругу і прийти в рівновагу. В руках цього майстра ви отримаєте гармонію і позбудетесь від хронічної втоми. Після кожного її сеансу Ви будете відчувати не тільки розслабляючий ефект, а й приплив сил.
 • Місс Джеккі - тимчасово виїхала до Таїланду

  Місс Джеккі - тимчасово виїхала до Таїланду


  Майстер з великим практичним досвідом роботи по всім технікамтайського масажу і СПА. Володіє неймовірною енергетикою і інтуїтивним відчуттям потреб кожного гостя. Своїми м'якимирухами допоможе знайти гармонію між вами і вашим тілом, а також позбавить від всіх м'язових болів, що виникли через неправильний спосіб життя. Її бездоганна техніка, помножені на досвід, змусить вас забути про мегаполіс, проблеми і допоможезануритися в релаксацію.
 • Місс Гіфт - тимчасово виїхала до Таїланду

  Місс Гіфт - тимчасово виїхала до Таїланду


  Багатогранний і амбіціозний майстер, працювала в Кореї, Гонконгу та в інших країнах. Вона завжди прислухається до ваших побажань, зробить сеанс масажу незабутньою процедурою для вашого тіла. Завдяки своїм вмінням Гіфт допоможе зняти втому, позбутися від напруги і розслабитися. Так само майстер подбає про те, щоб ваше тіло відновилося і відчуло приплив сил і енергії. Майстер з перших секунд приваблює своєю посмішкою і неймовірно позитивною енергією.