Нашi майстри

 • Міс Ей - топ майстер

  Міс Ей - топ майстер


  Топ-майстер Ей працює в нашому салоні більше двох років. Вона завжди знаходить особливий підхід, відчуваючи індивідуальні потреби кожного. Має надзвичайно позитивну енергетику. Ви ніколи не забудете Ваші враження від сеансу масажу з Ей.
 • Міс ПАТ

  Міс ПАТ


  Досвід роботи – 2 роки в Таїланді. Крім своїх професійних навичок, Пат вкладає частинку душі під час сеансу масажу. Майстер націлена на результат максимального комфорту для Вас. Пат знає як позбавити вас від болів в спині і зробити масаж корисним для Вашого тіла. Чи врахує Ваші переваги, допоможе розслабитися і зарядитися енергією.
 • Міс ВАРІ

  Міс ВАРІ


  Варі закінчила одну з кращих шкіл в Таїланді. Працювала в великих салонах рідної країни, а так само мала практику роботи на території Кореї і Китаю. Потрапивши на сеанс до цього майстра, Ви зможете відчути всю пишноту тайського масажу і гідно зможете оцінити професійні навички Вари.
 • Міс ПОН

  Міс ПОН


  Пон – це майстер, який вчиться і вдосконалюється, вивчаючи різні техніки виконання масажу вже багато років. Пон так само бездоганно освоїла курс виконання тайських спа-програм. На її думку тільки відправившись на спа-програму можна по-справжньому відпочити душею і тілом, розслабитися і омолодити шкіру. Опинившись на сеансі масажу у цього майстра, Ви відчуєте неймовірний приплив сил і заряд енергії на весь день!
 • Міс МАК

  Міс МАК


  Мак має досвід роботи більше 1 року в Туреччині. Вона завжди прислухається до ваших побажань, зробить сеанс масажу незабутньою процедурою для вашого тіла. Завдяки своїм вмінням Мак допоможе зняти втому, позбутися від напруги і розслабитися. Так само майстер подбає про те, щоб ваше тіло відновилося і відчуло приплив сил і енергії. Майстер з перших секунд приваблює своєю посмішкою і неймовірно позитивною енергією.
 • Міс ФОН – топ майстер

  Міс ФОН – топ майстер


  Досвід роботи - 1 рік В Таїланді. Масаж у майстри Фон - це терапія для вашого тіла. Під час процедури майстер уважно опрацьовує кожну зону. Фун має досить сильні руки, що дозволить повною мірою відчути всі переваги тайського масажу. Якщо ви побуваєте у майстри на розслаблюючих видах масажу - вона огорне ваше тіло турботою і любов'ю.
 • Міс ЯО – топ майстер

  Міс ЯО – топ майстер


  Яо дуже доброзичлива і позитивна майстер в нашому салоні. У неї досить сильні руки і вона завжди викладається і віддається роботі на всі 100%. Якщо Ви хочете, щоб якоїсь частини тіла приділили більше уваги, скажіть про це нам і насолоджуйтеся масажем. Яо чудово володіє всіма видами масажу, а також заряджає кожного гостя і кожного співробітника нашого салону своєї позитивною енергією.
 • Місс АОМ

  Місс АОМ


  Аом володіє багатьма техніками тайського масажу. Має досвід роботи більше року в Таїланді. Вона тонко відчуває потребу кожного клієнта. Має особливий талант знаходити проблемні місця на тілі людини і допомагає впоратися з проблемами, щоб Ви відчули легкість в тілі, приплив сил і енергії.
 • Місс ВУН

  Місс ВУН


  Сильні руки Вун допоможуть Вашому тілу перезавантажитися. Ви зможете отримати заряд бадьорості, якого Вам вистачить на довгий час. Вона дуже відповідальна і старанна в роботі. Пориньте в атмосферу Таїланду разом з нашим майстром Вун.
 • Місс ВАН

  Місс ВАН


  Ван має хороший досвід роботи. Вона допоможе зняти втому з Вашого тіла. Ви забудете про метушню міста під час її масажу, а після вийдете з відчуттям оновлення життєвих сил.
 • Міс Паттіта

  Міс Паттіта


  Свої професійні навички міс Паттіта здобувала протягом 4 років в спа-салонах рідного Таїланду. Завдяки досвіду й таланту добре відчуває тіло клієнта і може допомогти впоратися з проблемами. Її майстерність масажу допоможе вам краще відчувати себе.
 • Міс Анда

  Міс Анда


  Анда може зробити масаж силінішим або розслаблюючим, в залежності від вашого настрою. Її сильні руки і душа з доброю енергетикою, допоможуть вашому тілу розслабитися, позбавлять тіло від втоми, і ви відчуєте прилив життєвих сил.