На період дії воєнного стану в Україні всі послуги надають українськи майстри

Виїзні масажі

Салон тайського масажу «Елефант Спа» надає вам унікальну можливість відчути цілющу і оновлююче вплив тайського масажу не виходячи з дому чи готелю в Києві. Варто тільки зателефонувати і повідомити свою адресу, кількість майстрів, назва і тривалість процедури, як протягом години ми вже у вас. Це дуже зручно і істотно заощаджує Ваш час. Тайський масаж на дому або в готелі можна замовити для всієї родини або для своїх гостей, що приємно урізноманітнить проведення часу.


Оплата виїзних масажів проводиться за подвійним тарифом, акції і знижки не поширюються.

Подивитися список послуг і ціни на всі види тайського масажу можна тут. Для замовлення послуги звертайтеся до наших адміністраторів будь-яким зручним для вас способом, описаним в розділі «Контакти»

Виїзний масаж в Києві

Наш салон «Elephant» спеціалізується на наданні послуг тайського масажу в найбільш популярних або екзотичних його різновидах, на високому професійному рівні. Наші майстри мають високу кваліфікацію, до кожного клієнта неодмінно знаходять індивідуальний підхід і виконують масаж з максимальною ефективністю, без будь-яких негативних наслідків для вашого здоров'я або самопочуття.

Крім того, що ви завжди можете відвідати наш салон для розслаблення і оздоровлення, ми практикуємо зручні виїзні масажі в Києві. При цьому у кожного клієнта є можливість вибрати вподобаного майстра, визначити різновид і тривалість процедури, а також час, на який можна замовити індивідуальний сеанс.

Ціни на послуги залежать від виду масажу, тривалості сеансу, категорії обраного майстра. Також відразу звертаємо вашу увагу на те, що вартість виїзного масажу оплачується по подвійному тарифу і запропоновані в асортименті знижки та акції на послугу не поширюються.

Виїзний масажний сервіс

У нашому салоні тайський виїзний масаж користується попитом. Послуга популярна при бажанні проведення процедури в домашніх умовах, коли вам не хочеться покидати рідні стіни, ви втомилися або не плануєте витрачати час на поїздку. Також дану процедуру модно замовляти на корпоративи, зустрічі ділових партнерів, семінари, коли хочеться урізноманітнити захід, зробити його більш цікавим, креативним і одночасно корисним для здоров'я.

Запропоновані послуги виїзного масажу дозволяють вам відчути всю красу тайських процедур поза стінами салону, а там, де вам цього захочеться - в офісі, вдома, на відпочинку. Наші кваліфіковані майстри виконують різні види тайського масажу на виїзді. Це можуть бути послуги:

 • Масажу з маслом;
 • Стретчинг масажу;
 • Традиційного тайського масажу;
 • Масажу зі свічкою;
 • Слім масажу;
 • Аромамасажу;
 • Стоун терапії;
 • Масажу трав'яними мішечками;
 • Дитячого тайського масажу;
 • Антистресової масажу;
 • Масажу обличчя, голови;
 • Фут масажу;
 • Масажу для вагітних.

Процедури, які проводяться нашими масажистами, приносять виняткове розслаблення, приємні відчуття, позбавляють від хронічних болів, зайвої ваги, целюліту, проявів вікового старіння, втоми, стресу, депресії, безсоння. Вибирайте масаж, який вам хочеться, і замовляйте виїзну послугу на зручний час.

Замовити виїзний масаж на дому

Як замовити масаж з виїздом до вас додому? Для цього вам достатньо визначитися, яку процедуру ви б хотіли отримати, обрати майстра, вибрати відповідний час. Заявку можна відправити через онлайн форму або ви можете зв'язатися з менеджерами салону «Elephant» по телефону.

Хочеться відзначити, що масаж на дому виконується так само якісно і ефективно, як і в салоні. Процедура проводиться з застосуванням всіх необхідних атрибутів, технік. Єдине, що ціни на виїзний сервіс вище - але ж ви отримуєте індивідуальний сеанс в тих умовах, які вам найбільш прийнятні.

Вже зараз ви можете отримати консультацію щодо асортименту виїзних послуг. Телефонуйте, якщо виникли питання або потрібна допомога у виборі відповідного виду масажу.