Масажі в 4 руки

Параметри
Ціна  850 - 2500 грн
Тип

Традиційний Тайський Масаж в 4 руки

Йога масаж - парна техніка виконання традиційного тайського масажу. У техніці тайського масажу існує безліч прийомів, виконати які можна лише в «чотири руки». Ці прийоми нашими терапевтами виділені в особливу техніку масажу - йога масаж.

1,200 грн

Ойл-массаж в чотири руки

Ойл-массаж в чотири руки – це давній вид масажу, що використовується для гармонізації та лікування тіла за допомогою ароматичних масел, що характеризується м'якими, плавними, скользящими рухами, що охоплюють всі тіла, виконується двома терапевтами одночасно.

1,400 грн

Aнтистресовий масаж у 4 руки

Ефективне розслаблення напружених ділянок тіла в області плечей і хребта, шляхом впливу на них техніками тайського антистресової масажу - те, що потрібно для відпочинку після тривалого нервового напруження, очищення від впливу регулярних стресових ситуацій. Процедура зміцнить імунітет, нормалізує артеріальний тиск і, врешті-решт, допоможе нормально і спокійно виспатися.

1,000 грн

Тайський масаж стоп у 4 руки (фут масаж)

Одна з найприємніших і розслаблюючих процедур, що володіє при цьому чималим корисним ефектом. Знімає втому ніг і набряклість, нормалізує артеріальний тиск, позбавляє від головних болів і безсоння. Фут масаж можна використовувати для всіх, так як практично не має протипоказань. Так поспішіть ж випробувати ці незабутні відчуття!

850 грн

Аромамасаж у 4 руки

Застосування в процесі масажу аромамасел підсилює його ефект, знімаючи втому, поганий настрій, борючись з відсутністю сну і стресами. Ароматерапія дуже благотворно впливає на організм людини, дозволяє, як розслабитися, так і навпаки - активізувати ментальні і фізичні процеси в організмі.

1,700 грн

Стоун терапія у 4 руки

Процедура масажу з використанням гарячих каменів, що викладаються на певні зони тіла, для гармонізації та релаксації нервової системи, зняття м'язового болю і втоми, а також лікування різних захворювань.

1,700 грн

Пахоп в 4 руки

Масаж гарячими трав'яними мішечками - древній традиційний спосіб відновлення тіла, в якому вплив здійснюється розігрітими трав'яними мішечками, складеними з композицій гірських трав Таїланду, поєднання яких підбиралися протягом тисячоліть поколіннями тайських майстрів.

1,800 грн

Масажі в 4 руки

Тайський масаж в 4 руки в Києві

   Парною технікою знаменитого тайського масажу, ефект якого збільшується в 2 рази, є масаж в 4-и руки. Дана процедура здійснюється одночасно двома кваліфікованими майстрами, що забезпечує синхронність впливу на тіло, внутрішні органи і системи. Щоб замовити масаж в 4 руки, вам достатньо звернутися до нас, вибрати в СПА салоні «Elephant» відповідних фахівців і узгодити зручний час.

   Показання до відвідування сеансів найрізноманітніші. Вибрати послуги масажу в 4 руки ви можете для позбавлення від стресових станів, м'язових спазмів і хронічних болів. Ціни залежать від категорії майстра, а також тривалості та кількості сеансів.

Переваги та опис процедури масажу

   Зверніть увагу на переваги пропонованої масажною техніки - в процесі задіюються парні прийоми, які один фахівець виконати не може. Синхронні рухи професійних майстрів підвищують ефективність масажу в 4 руки, дозволяють клієнту повністю довіритися і розслабитися, відпускаючи контроль і нервову напругу. Також необхідно відзначити, що послуги масажу в 4 руки дозволяють в стандартні терміни виконати в 2 рази більше без прискорення ритму.

   У СПА салоні процедура проходить наступним чином:

 • здійснюється розігрів тіла для підготовки до інтенсивного впливу шляхом легких ковзають погладжувань;
 • в положенні на животі починається одночасна опрацювання стоп і верхньої частини тіла;
 • поступово рухи переміщаються в центральну частину;
 • положення змінюється з перевертанням на спину і проводиться обробка всього тіла в аналогічному порядку;
 • в положенні сидячи виконується масажування спини, комірцевої зони.

   Користь масажу, який проводиться відразу двома майстрами, відображається на фізичному, емоційному, психологічному рівнях. Показання до сеансів можуть бути наступні:

 • застій лімфи;
 • м'язові спазми;
 • безсоння, депресія;
 • зниження імунної опірності;
 • втрата еластичності м'язів, суглобів;
 •        хронічна втома;
 • зниження тугора шкіри;
 •        зайва вага;
 • погіршення ментальних процесів.

Замовити тайський масаж в чотири руки

   При всій ефективності та корисності даний вид масажу має певні протипоказання. Не допускається відвідування таких сеансів, якщо у пацієнта виявлено:

 • загострення хронічних захворювань;
 • варикоз;
 • інфекційні хвороби, в тому числі шкірні;
 • свіжі рани, переломи, післяопераційні шви, незагойні свищі;
 • лихоманка.

   Уже сьогодні замовити масаж в 4 руки ви можете, якщо наведені протипоказання відсутні. Ціни на послуги доступні, а якщо ви хочете викликати фахівця додому або в офіс, то просто скажіть про це менеджерам нашого СПА-салону «Elephant».