Тайський масаж стоп у 4 руки (фут масаж)

ЩО Ж ТАКЕ ТАЙСЬКА МАСАЖ СТОП?

Це древній і дуже популярний в південно-східній Азії вид масажу. Майстри тайського масажу вважають, що стопи є «енергетичними воротами» тіла, тому що на підошовної поверхні знаходиться величезна кількість рецепторів, які не задіяні у людей, мало хто пересувається без взуття. Ці рецептори призначені самою природою для гармонізації центральної нервової системи і рефлекторно впливають на її діяльність.

Закриті і напружені стопи призводять до поганого самопочуття, депресій і в подальшому до різних порушень здоров'я. Крім того вважається, що хороший масаж неможливий без «відкриття» стоп.

Багато світових центри здоров'я використовують тайський масаж стоп в своїх терапевтичних програмах, так як він ефективно впливає на внутрішні органи і системи тіла. При цьому даний масаж безпечний і практично не має протипоказань.


ЕФЕКТ ФУТ МАСАЖУ

Вплив в тайському масажі ніг відбувається через рефлекторні точки і зони стопи, пов'язані з діяльністю органів і систем організму і тому процедура дарує велику кількість різноманітних і прекрасних відчуттів, при цьому клієнт часто відчуває себе так, як ніби вплив відбувається на все тіло.

Зони напруги і ущільнення м'яких тканин стопи говорять про наявність будь-якої проблеми в органах або системах тіла, відповідних цій галузі. Саме за наявністю таких напружень досвідчений майстер тайського масажу може діагностувати стан організму і визначити, які органи і системи тіла потребують посиленої уваги.

Тайські майстри прекрасно володіють різноманітними прийомами впливу на стопи, працюючи фалангами і подушечками пальців, кулаком і підставою долоні. Також в масажі використовується спеціальна паличка для масажу стоп.


ЯК РОБИТЬСЯ ТАЙСЬКИЙ МАСАЖ СТОП у 4 руки

Майстер за допомогою пальців рук і спеціальної палички для фут-масажу, м'яко і ефективно налагоджує роботу всього організму, впливаючи на біологічно активні точки стопи - проекції органів і систем людського тіла.

Починається масаж стоп традиційно з процедури миття ніг. У Таїланді це своєрідний традиційний ритуал, який несе в собі безліч культурних значень. Таким чином, майстер як би показує свою повагу і розташування до клієнта.

Після легкими, поверхневими рухами, готує стопи до рефлекторного масажу. Потім майстер виконує розтягують руху, впливаючи на зв'язковий апарат стопи. І, починаючи від подушечок пальців, опускаючись до п'яти і піднімаючись вгору по гомілці майже до коліна, давлять і глибокими вичавлювати рухами обробляє рефлекторні точки стопи. Закінчується масаж ніг знову легкими рухами долонь по всій поверхні стоп.


ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ

Для того щоб переконатися в чудодійний вплив масажу стоп потрібно приймати масаж курсами від 8-10 процедур. Але навіть одна процедура значно поліпшить ваше самопочуття, принесе запас позитивних емоцій, додасть бадьорість та енергійність.


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО РЕГУЛЯРНИЙ ФУТ МАСАЖ:

 • Підсилює функції внутрішніх органів і систем організму
 • зміцнює імунітет
 • Підсилює обмін речовин
 • Покращує діяльність центральної нервової системи (покращує сон, усуває наслідки стресів, стимулює діяльність мозку, покращує пам'ять)
 • Підсилює кровообіг і лімфоток
 • Гармонізує артеріальний тиск
 • Емоційний вплив - поліпшення почуття опори, впевненості в собі


ПРОТИПОКАЗАННЯ:

 • вагітність
 • Інфекційні захворювання шкіри
 • Варикозне розширення вен
 • Масаж при наявності хронічних захворюваннях серцево-судинної системи, порушення артеріального тиску і діабеті має свої особливості і тому необхідно попередити про них заранееазаній. Так поспішіть ж випробувати ці незабутні відчуття!

Тайський масаж стоп у 4 руки (фут масаж)

Одна з найприємніших і розслаблюючих процедур, що володіє при цьому чималим корисним ефектом. Знімає втому ніг і набряклість, нормалізує артеріальний тиск, позбавляє від головних болів і безсоння. Фут масаж можна використовувати для всіх, так як практично не має протипоказань. Так поспішіть ж випробувати ці незабутні відчуття!

 • Модель: 24
 • Наявність: На складі
 • 850 грн