Тайський масаж стоп або фут масаж

Тайський масаж стоп у Києві та Львові

Однією з найбільш приємних і оздоровлюючих процедур у нашому СПА-салоні «Elephant», є тайський масаж ніг. Ефективність цієї техніки, перевірена роками,

допомагає справлятися з багатьма хронічними захворюваннями. Використовувати тайський масаж ніг рекомендовано при необхідності зняти набряклість, позбавитись від безсоння, головного болю. Користь цієї процедури спостерігається і при порушеннях роботи серцево-судинної системи.

Проводиться масаж з використанням спеціальної палички. Основний вплив здійснюється на проекції внутрішніх систем і органів - акупунктурні точки. Традиційно сеанс починається з омивання стоп. Далі ноги готуються до масажу шляхом м'яких і плавних поглажувань. Після виконуються розтягуючі руху для розігріву зв'язок. Потім опрацьовуються подушечки пальців, пальці ніг, внутрішня частина стоп, п'яти, литкова частина. Закінчується сеанс поверхневим поглажуванням.

Правильно проведений тайський рефлекторний масаж стоп практично не має серйозних протипоказань, тому є універсальним засобом зцілення від безлічі недуг для клієнтів з різними симптомами і дисфункціями. Замовити послуги наших майстрів у Києві, у Львові ви можете на зручний час. Ціна сеансів цілком прийнятна і залежить від того, масажисту якої кваліфікації ви довіритеся, і скільки буде тривати процедура.


Ефективність фут масажу

Відомий в світовому масштабі тайський фут масаж зародився в стародавній Азії і досі не втрачає актуальності. Вважається, що стопи це енергетичне дзеркало людини і за їх станом досвідчений майстер відразу визначає, які внутрішні органи і системи є зараз проблемними. Професійний фут масаж стимулює рецептори, розташовані на стопах, знімає напругу і скутість. За рахунок такого впливу відбувається налагодження роботи нервової системи, а також всього організму.

Ефективність тайського масажу ніг, дозволяє справлятися з багатьма хворобами і негативними станами. Фахівці рекомендують дану процедуру, якщо потрібно:

· Зміцнити імунітет;

· Простимулювати роботу внутрішніх органів;

· Прибрати депресивні стани, наслідки стресів;

· Позбутися порушень сну;

· Нормалізувати кровообіг, рух лімфи;

· Привести в норму артеріальний тиск;

· Поліпшити ментальні процеси;

· Покращити впевненість в собі;

· Гармонізувати емоційний стан.

Відчутна користь масажу спостерігається вже після 1-го сеансу, але для підвищення результативності та тривалого закріплення отриманого ефекту рекомендується не менше 8-10 процедур.


Показання та протипоказання

Вам неодмінно слід записатися на фут масаж, якщо ви хочете заряджати життєвою енергією, позбутися почуття емоційного виснаження і хронічної втоми, а також від хронічних болів. Але варто відмовитися від процедури, якщо є такі протипоказання:

· Інфекційні захворювання, включаючи шкірні;

· Гарячкові стану;

· Загострення хронічних хвороб;

· Варикоз;

· Вагітність (1-й триместр);

· Епілепсія;

· Онкологія.

Також слід попередити майстра про наявність проблем з серцево-судинною системою, діабеті, порушенні артеріального тиску. Якщо ж зазначені протипоказання відсутні, то замовити послуги професійних масажистів нашого салону в столиці чи у Львові ви можете вже сьогодні. Ціна сеансу доступна і ви можете домовитися про проведення процедури на дому або в офісі.


Тайський масаж стоп або фут масаж

Одна з найприємніших і розслаблюючих процедур, що володіє при цьому чималим корисним ефектом. Знімає втому ніг і набряклість, нормалізує артеріальний тиск, позбавляє від головних болів і безсоння. Фут масаж можна використовувати для всіх, так як практично не має протипоказань. Так поспішіть ж випробувати ці незабутні відчуття!

  • Модель: 08
  • Наявність: На складі
  • 550 грн