Традиційний тайський масаж для вагітних


Традиційний тайський масаж для вагітних

Зняти фізичний, а також біологічний дискомфорт допоможе професійно виконаний розслабляючий масаж для вагітних, який пропонується в нашому салоні «Elephant». Ця процедура робить загальний оздоровлюючий вплив на організм, стимулює становлення імунного бар'єру, сприяє гнучкості суглобів, виведенню токсинів. Користь такого масажу виражається в позбавленні від тяжкості, болю в спині, набряклості, приємному розслабленні, нормалізації сну.

Ефективно і безпечно для жінки і майбутньої дитини виконувати масаж при вагітності обов'язково повинен досвідчений фахівець. Тому такі послуги в нашому салоні надають виключно дипломовані майстри. Замовити масаж попереку для вагітних, а також інші різновиди традиційного тайського масажу в Києві ви можете в зручний для вас час.

Якщо ви чекаєте появи малюка, і вас турбують набряклість ніг, ниючі болі в крижах, безсоння, тривожні думки, то неодмінно записуйтеся до нас на сеанс масажу. Попередньо рекомендуємо отримати консультацію вашого лікаря щодо можливих протипоказань до даної процедури. Якщо таких немає - вибирайте майстра і день, який вам підходить.

Користь масажу

Одне з найбільш популярних запитань - чи можна на ранніх термінах проводити тайський масаж спини для вагітних, а також масаж інших частин тіла? На думку фахівців, процедура безпечна, якщо з клієнткою працює дипломований майстер, у жінки відсутні протипоказання, а також термін вагітності складає більше 3-х місяців. При цьому користь послуги досить велика. Серед основних позитивних впливів відзначають:

 • розслаблення напружених м'язів;
 • полегшення болю в спині, області хребта, крижах, шиї, стегнах;
 • сприяння зменшенню, зняттю набряків;
 • стимуляцію кровообігу для активізації постачання клітин корисними мікроелементами, киснем;
 • поліпшення самопочуття, настрою, життєвого тонусу;
 • позбавлення від порушень сну.

Основні особливості процедури полягають в збалансованому поєднанні масажування біологічно важливих, активних точок і спеціальних прийомів пасивної йоги, які спрямовані на стимуляцію природного виведення токсинів, розвиток гнучкості. Всі маніпуляції здійснюються дуже делікатно, з обходом «небезпечних» для вагітної жінки зон, без сильних розтирань, різких натискань.

Масаж для вагітних в Києві

Залежно від терміну пропонується кілька позицій, зручних і безпечних для вагітної жінки - на спині, на боку, напівлежачи, сидячи. Основна мета процедури - досягнення розслабленості попереку, розтягування сідничного нерва, продавлювання, куприка. Однак використовувати дану техніку для полегшення стану не рекомендується, якщо у жінки виявлено протипоказання:

 • наявність інфекційних захворювань, ГРВІ з високою температурою, хронічних хвороб в стадії загострення;
 • хвороб шкіри;
 • захворювань серцево-судинної системи;
 • розладів кишечника;
 • психічних порушень.

Зверніть увагу - в нашому салоні ви можете замовити традиційний тайський масаж для вагітних на дому в Києві. Тривалість сеансів визначається після попередньої консультації і може становити 60-90 хвилин. При замовленні послуг враховуйте особливості свого стану, рекомендації гінеколога і повідомляйте про них майстру. На масаж для вагітних ціна в «Elephant» вас приємно порадує доступністю, а якість сервісу неодмінно принесе задоволення.

Традиційний тайський масаж для вагітних

Вагітність - це не тільки один з найпрекрасніших і хвилюючих етапів життя, але також період великого навантаження для жінки. Кожен орган і системи органів у неї зазнають певних функціональних змін, використовуючи наявні в організмі резерви. Всі зміни, що відбуваються в організмі вагітної, спрямовані на те, щоб забезпечити сприятливий розвиток плода і нормальний перебіг пологів. Масаж під час вагітності полегшує біль в області хребта, шиї, попереку, стегон, розслаблює напружені м'язи. Тайський масаж благотворно впливає на всі системи організму, сприяє зменшенню і полегшення набряків, сприятливо впливає на поліпшення самопочуття, зняття стресу і загальної втоми, покращує кровообіг, що сприятливо позначається на подачі поживних речовин і кисню клітинам матері і дитини. Вироблення ендорфінів під час масажу покращує настрій і наповнює позитивними планами. Не рекомендується робити масаж в першому триместрі вагітності.

 • Модель: 91
 • Наявність: На складі
 • 1,000 грн