На період дії воєнного стану в Україні всі послуги надають українськи майстри
Спа програма «Квіти островів»

Спа комплекс «Квіти островів» - улюблена насолода наших клієнтів

Включає в себе комбінацію кращих процедур. Спочатку Ви розпарюють в хаммамі, з організму виводяться токсини, відкриваються пори і шкіра готується до пілінгу. 

Вам роблять скраб всього тіла, процедура спрямована на очищення і оновлення клітин шкіри, сприяє її тонізації і детоксикації. Скраб прибирає відмерлі ороговілі частинки, і шкіра стає гладкою, сяючою і дуже ніжною.

Наступний етап - пінний масаж. Про корисний вплив пінного масажу можна писати дуже довго, головне - не забути головне. Хороший масаж з піною - це, перш за все, неймовірна насолоду і повне розслаблення. Втома, психологічна виснаженість, різного роду депресії - все це піде вже після першого сеансу. Навіть самий нервовий, втомлений від проблем забуде про всі неприємності, зможе заново відчути смак життя, його яскраві фарби, згадає, що таке справжнє задоволення.

І завершальний етап - масаж теплим воском - це не тільки прекрасний масаж, де опрацьовується точково все тіло, а й неймовірні аромати. У нас великий вибір свічок з різними запахами, кожен може підібрати для себе. Тепер для масажу танучою свічкою ми використовуємо органічні свічки glasslightcandle

Свічки ручної роботи, в складі яких  100% соєвий сік, наповнений натуральними маслами, легко плавиться, знімає напругу, покращує кровообіг і настрій!

Спа програма «Квіти островів»

Спочатку відбувається пропарювання в хаммамі, щоб кожна клітинка тіла добре підготувалася до очищення. Далі проводиться пілінг з використанням фруктового скрабу. Наступний етап – це пінний масаж, що несе виключну насолоду, розслаблення. Потім – професійний тайський масаж «Дотик танучої свічки».

  • Пропарювання в хаммамі (20 хв.)
  • Скраб «Квітка лимона» (20 хв.)
  • Пінний масаж (20 хв.)
  • Масаж «Дотик танучої свічки» (1,5 години)
  • Модель: 30
  • Наявність: На складі
  • 2,500 грн