День золотого обгортання

Золоте обгортання

 

Хочете відчути райське блаженство і побалувати себе дійсно королівською процедурою догляду за тілом? Тоді запрошуємо вас в наш SPA-салон «Елефант» на розкішне золоте обгортання, яке подарує шкірі делікатне очищення і вражаюче омолодження, блиск і чарівну красу навіть після одного сеансу.

В комплексну програму включені ефективні процедури по скрабуванню, насиченню шкіри корисними мікроелементами, а також тайський масаж з маслом і гелем з гліттерами золота. Послуги надаються дипломованими майстрами, а косметика, що використовується - це виключно високоякісні професійні засоби.

 

Золоте обгортання в Києві

Висока ефективність, яку дає золоте обгортання для тіла, досягається за рахунок комплексної програми. Процедура догляду від нашого салону складається з таких етапів:

  1. Підготовчий фут масаж, що дозволяє клієнту розслабитися і налаштуватися на отримання задоволення;
  2. Очищення шкірних покривів за допомогою скрабу;
  3. Прийняття душу;
  4. Нанесення зототої маски для тіла
  5. Прийняття душу;
  6. Тайський масаж з використанням олії, гелю-лікеру з гліттерами 24-каратного золота.

Дана процедура дозволяє активізувати регенерацію шкіри на рівні клітин, забезпечує потужний омолоджуючий, зволожуючий і ліфтинговий ефекти. Крім того, програма обгортання допомагає в боротьбі з целюлітом, збагачує дерму важливими вітамінами, надає шкірі неповторний блиск і бархатистість.

Ціна на золоте обгортання для тіла

Вартість золотого обгортання вказана на сайті салону «Елефант» і включає послуги кваліфікованих майстрів, а також ціну професійної косметики. Якщо ви хочете замовити процедуру в Києві, то оберіть зручний для вас час і повідомте нам про це.

День золотого обгортання

Ця процедура розроблена для омолодження шкіри і схуднення. Володіє потужним підтягуючим дією, збагачує шкіру поживними речовинами. Ви полюбите свою нову пружну, бархатисту шкіру і неповторний блиск! Насолоджуйтеся воістину королівським задоволенням!

  • Модель: 17
  • Наявність: На складі
  • 2,500 грн